MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0532 273 78 23

Sony Cep Telefonu Alan Yerler

AnasayfaGenelSony Cep Telefonu Alan Yerler

Son zamanlarda android telefonlar arasında kendinden sıkça söz ettiren Sony markasının hem sıfır hem ikinci el alımlarında firmamız piyasada üst sıralarda yer almakta ve müşteri portföyümüz için kalite teşkil etmektedir. Geçtiğimiz yıllarda x markaları popüleritesini yüksettiği gibi uçuk fiyatlarla da piyasaya sürüldüğü ve her firmada üstüne mağaza katkısı eklenerek abartılı fiyatlarla sunulmuştu.

Sony markasına ait ikinci el cep telefonlarınızı kullanım süresi gözetmeksizin bize getirebilir piyasanın en iyi fiyatlarını bulabilirsiniz.İstanbul içi ve dışı tüm şehirlerimizden bizlere web sitelerimiz ve online destek ağımızdan ulaşabilir kalitemizden yararlanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir alışveriş yapmak elbette herkesin tek arzusudur. Satmak istediğiniz tüm Sony marka cep telefonlarında sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Güleryüzlü ve birebir hizmet almak için şubelerimizi tercih edebilirsiniz. İddia ediyoruz ki Sony cep telefonu alım yapan ender firmalar arasında yer almamız ve seçkin müşteri portföyümüz firmamızı müşterilerimiz için her geçen gün kalitemizin artmasından ve sizlere de kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sony markasının ikinci el alımı için hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Satacağınız modellerin hiçbir vasfı bizler için önem arz etmemekle birlikte sadece parçalarının tam ve çalışır olması bizler için yeterlidir. Sizler için telefonunuza değer fiyatı biçip hem sizin hoşnut bir satış yapmanız hemde telefondaki olası arızaların onarımını sağlayıp cihazın kendi değerinde bir fiyat belirliyoruz. Bu sayede hem siz değerli müşterilerimiz hemde firmamız bu durumdan memnun ve kaliteli bir alışveriş gerçekleştirmiş oluyor.


Bizler firmamız ve tüm müşteri temsilcilerimizle Sony markasını hem değeri fiyatlarla hemde kaliteli bir hizmet sunmak için sizlerleyiz. Artan döviz kurları, rakip modellerin abartılı fiyatları, arz talep meselesi gibi bahane üretecek konuları sizlerinin önünüze sürüp fahiş fiyatlar sunmadan Sony markasının üretim ve satış fiyatlarının ikinci el satış söz konusu olduğunda nekadar düştüğünü hepimiz biliyoruz.