MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0532 273 78 23

Cep Telefonu Satın Alan Yerler

AnasayfaGenelCep Telefonu Satın Alan Yerler

İkinci el cep telefonu alan firmalar , genellikle bulundukları bölge içerisinden alım yapmaktadırlar. Hizmeti sadece firmalarında vermektedirler. Bizleri diğer firmalardan ayıran özellik ise onlar gibi sizleri ayağımıza çağırmıyoruz, tam tersine sizlerin bulunduğu yere biz geliyoruz.

Satmayı düşündüğünüz her marka ve model cep telefonlarınız için bizlere günün 24 saati hizmet numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve aklınıza takılan sorularınız için, müşteri hizmetlerimiz günün her saati sizlere hizmet vermektedir.

ikinci el telefon satacağım fiyatı ne kadar eder diyerek bizleri arayan bir çok müşterimiz oluyor. Böyle durumlarda her iki tarafta art niyetli olmamalıdır. Satacağınız telefonun ücretini belirleyebilmemiz için, herhangi bir deformenin olup olmamasına dikkat edin, eksik aparatları var ise bizlere söyleyin, yada en basiti, satacağınız telefonda herhangi bir sıkıntı varmı yokmu, bunları bizlere söyleyin ki, hem sizler hemde bizler mağdur olmayalım.

Artık 6 aylık taksitle satılan taahütlü telefonların ödeme planı 12 aya çıkarılmış bulunmaktadır. Nakit ihtiyacı olan ve taahütlü telefon alan yerler arayanlar var ise yine bizler ile iletişime geçebilirler. Satın alacağınız taahütlü telefonlarınıza talip oluyoruz. Sıfır alıp ve hemen satışını gerçekleştireceğiniz telefonları, deneme maksadı ile bile olsa kutusundan çıkarmayın ve cihazınızı çalıştırmayın. Kutudan çıkarılarak çalıştırılan ürünler ikinci el cep telefonu kategorisine gireceğinden, telefon ederide ona göre olacaktır. ikinci el cep telefonu alan yerler yada sıfır telefon satmak isteyen müşterilerimiz, sitemiz üzerinde bulunan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler.