MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0532 273 78 23

Şişli Cep Telefonu Alan Yerler

AnasayfaAlım Yaptığımız YerlerŞişli Cep Telefonu Alan Yerler

Şişli taraflarında İstanbul’un en işlek Cevahir caddesi ve Şişli merkez kısmında 2. El cep telefonunuzu satmak çok basittir. Sıfır aldığınız ve beğenmediğiniz yada 2. El cep telefonunuzu Şişli’de alan bir çok telefoncu bulma ihtimaliniz vardır. Fakat bu telefoncuların ortak özelliği ise hem sizi Şişli ilçesindeki trafikle boğuşarak dükkana gelene kadar yorulmanızı, hemde ikinci el cep telefonunuzu satıp başka bir marka telefon alma hayali kurarken size düşük fiyat vermesidir. Biz tüm bu sorunları ortadan kaldırarak Şişli’nin tüm mahallelerine gelip huawei, samsung, iphone yada diğer deyişle apple marka telefonlarınızı değerinden satın almaktayız. İnceleyip piyasanın üstünde biçtiğimiz fiyatı ise sıfır yada ikinci el telefonunuzu bize satmayı kabul ederseniz nakit olarak ödemekteyiz.

Şişli Civarındaki Tüm Mahallelere İkinci El Cep Telefonunuzu Almak İçin Geliyoruz !

Evet yanlış duymadınız, İstanbul’un her yerinde bulunan personellerimiz sayesinde telefon numaramızı arayıp belirttiğiniz adrese maksimum 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde telefonunuzu almak için geliyoruz. Aynı zamanda Şişli civarında ikinci el cep telefonu alan yerleri arayıp bulmanıza gerek kalmıyor. Bize WhatsApp’tan fotoğraflarını ve hakkındaki tüm bilgileri doğru bir şekilde gönderdiğiniz cep telefonunu belirttiğimiz fiyattan satmayı kabul ederseniz direkt olarak adresinize gelmekteyiz.

iphone sıfır kapalı kutu mecidiyeköy cep telefonu

Şişli’nin Tüm Mahallelerinden Cep Telefonu Alım  İşlemi ;

19.Mayıs Mahallesi Bozkurt Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Duatepe Mahallesi Ergenekon Mahallesi Esentepe Mahallesi Eskişehir Mahallesi Feriköy Mahallesi Fulya Mahallesi Gülbahar Mahallesi H.Edip Adıvar Mahallesi H.Rıfat Paşa Mahallesi Halaskargazi Mahallesi Harbiye Mahallesi İnönü Mahallesi İzzetpaşa Mahallesi Kaptan Paşa Mahallesi Kuştepe Mahallesi M.Şevket Paşa Mahallesi Mecidiyeköy Mahallesi Merkez Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Paşa Mahallesi Teşvikiye Mahallesi Yayla Mahallesi ve çevresinde cep telefonlarınızı nakit olarak anında satışını bizlere gerçekleştirebilirsiniz.