MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0532 273 78 23

Beyoğlu İkinci El Telefon Alan Yerler

AnasayfaAlım Yaptığımız YerlerBeyoğlu İkinci El Telefon Alan Yerler

Taksim, Harbiye, Tarlabaşı gibi semtlerinde oturanlar yada diğer tüm mahallelerinde ikinci el telefon alma hizmetimiz devam etmektedir. Bir çok büyük semti bünyesinde barındıran Beyoğlu, akşam takılmalarının İstanbul’daki güzide ilçesi olsa’da telefon dükkanları konusunda sıkıntı çekmektedir. Her mahallenin kolayca gidip telefonu hakkındaki sorunları halledebileceği bir ilçe değildir ne yazıkki. Bu sebepten dolayı sizde Beyoğlu ilçesinde ikinci el yada hiç kullanmadığınız sıfır cep telefonunuzu nakite çevirmek yada diğer tabir ile bozdurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü adresinize kadar gelip Beyoğlunun her karış sokağına gelme ve telefonunuzu fahiş fiyattan değil değerinden alma hizmeti olan bir firmanın sitesindesiniz.

istanbul beyoğlu taksim cep telefonu alımı

İstanbul Beyoğlu Değerinde Telefon Alan Yerler

Telefon numaramızdan bize ulaşıp Beyoğlu’nun hangi semtinde, hangi sokağında olduğunuzu yani adresinizin tamamını eksiksiz bir şekilde bize yazıp satmak istediğiniz ikinci el cep telefonunun eğer varsa tüm arıza bilgilerini ve detaylarını fotoğraflı kanıtlarıyla bize aktarmanız yeterlidir. Önce internetten telefonunuzu değerlendirip ardından ayağınıza gelip oradada canlı olarak değerlendirdikten sonra size teklif ettiğimiz fiyattan telefonunuzu nakit olarak satın almaktayız. Taksitli, temlikli yada taahhütlü olan ikinci el cep telefonunuzu yada sıfır cep telefonunuzu satmak istiyorum diyorsanız alım satım yerlerini aramak için uğraşmadan size yani İstanbullulara özel olarak sağladığımız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle Beyoğlu gibi bir yerde sağladığımız cep telefonu alım hizmeti büyük bir kolaylık olarak gelecektir.

beyoğlunda cep telefonu satın alanlar

İphone Samsung Huawei ve Xiamio Sıfır Kapalı Kutu Telefon Alımı

Beyoğlu Arap Cami Mahallesi Asmalı Mescit Mahallesi Bedrettin Mahallesi Bereketzade Mahallesi Bostan Mahallesi Bülbül Mahallesi Camiikebir Mahallesi Cihangir Mahallesi Çatma Mescit Mahallesi Çukur Mahallesi Emekyemez Mahallesi Evliya Çelebi Mahallesi Fetihtepe Mahallesi Firuzağa Mahallesi Gümüşsuyu Mahallesi Hacıahmet Mahallesi Hacımimi Mahallesi Halıcıoğlu Mahallesi Hüseyinağa Mahallesi İstiklal Mahallesi Kadı Mehmet Mahallesi Kalyoncu Kulluğu Mahallesi Kamer Hatun Mahallesi Kaptanpaşa Mahallesi Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Keçeci Piri Mahallesi Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Kılıçali Paşa Mahallesi Kocatepe Mahallesi Kulaksız Mahallesi Kuloğlu Mahallesi Küçük Piyale Mahallesi Müeyyedzade Mahallesi Ömer Avni Mahallesi Örnektepe Mahallesi Piri Paşa Mahallesi Piyalepaşa Mahallesi Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Sururi Mehmet Efendi Mahallesi Sütlüce Mahallesi Şahkulu Mahallesi Şehit Muhtar Mahallesi Tomtom Mahallesi Yahya Kahya Mahallesi Yenişehir Mahallesi ve civarlarında değerinde cep telefonu alım yapanlar telefon satmak isteyen müşterilerimize adresten alım hizmeti vermekteyiz.